Jelenlegi hely

Bókay Olimpia 2016

Az idei 2016-os év két nagyszabású sporteseményt is tartogat a világ számára. Az egyik a Riói Olimpia, a másik pedig a Labdarúgó Európa Bajnokság, amelyen hosszú idő után a magyar csapat is indulási jogot szerzett. Ennek a jegyében plakátkészítésre kértük a felső tagozatos diákjainkat, amely része volt az osztályok közötti pontversenynek és a Bókay Olimpiának is. A nyertes plakátokból kiállítást készítettünk iskolánkban. A legötletesebb plakát készítői a tantestület és a DÖK szavazás alapján:

  1. Fehér Illés 5b és Végh Richárd, Kas Milán 7b
  1. Abdalla Rami 6a

A Bókay Olimpia versenysorozata nagy érdeklődéssel zajlott ebben az évben is. A csapatsportágakban - labdarúgás, kézilabda, kosárlabda, röplabda és partizán kidobó - az egyes évfolyamok osztályai mérkőztek egymással. Egyénileg atlétikában, asztaliteniszben és íjászatban lehetett versengeni. Az eredmények alapján a legsportosabb osztály a 6 a lett.

Minden résztvevőnek gratulálunk!