Jelenlegi hely

Tanév Típus Helyezés Tanuló Osztály Tantárgy Verseny Felkészítő, koordinátor
2019/2020 országos Kiss Teodóra 7.b matematika Varga Tamás Matematika verseny Veres Ildikó
2019/2020 országos Suszter Bálint 7.b matematika Varga Tamás Matematika verseny Veres Ildikó
2019/2020 országos Fehér Ámos, Suszter Bálint, Fehér Helka , Mamira Máté , Rudolf Zsolt informatika Logo Országos Programozói verseny (őszre halasztott) Suszter Balázs
2019/2020 országos 1 Vas Ádám 4.b matematika E-Hód Infó verseny Csigóné Vörös Anita
2019/2020 országos 1 Kiss Veronika 4.a matematika E-Hód Infó verseny Kállayné Pápai Márta
2019/2020 országos 2 Kiss Teodóra 7.b informatika E-HÓD Online Suszter Balázs
2019/2020 országos 2 Hajas Gergő 4.b matematika E-Hód Infó verseny Csigóné Vörös Anita
2019/2020 országos 3 Fehér Helka 7.b informatika E-HÓD Online Suszter Balázs
2019/2020 országos 4 Abdala Amna, Kiss Zsófia, Kiss Teodóra, Jakubovics Petra 7.b magyar nyelv Bólyai Magyar csapatverseny Téren Gyöngyi
2019/2020 országos 7 Suszter Bálint 7.b informatika Nemes Tihamér Online Programozási Verseny Suszter Balázs
2019/2020 országos 10 Finch Laura, Füstös Zsófi 8.a történelem Haza és Kaland Porkolábné Jakus Ildikó
2019/2020 országos 13 Olláry Vilmos, Sárközi Levente 8.a történelem Haza és Kaland Porkolábné Jakus Ildikó
2019/2020 országos 13 Szerdahelyi Zoltán, Bertyák Bence 8.a történelem Haza és Kaland Porkolábné Jakus Ildikó
2019/2020 országos arany minősítés Végh Júlia 5.a ének-zene Vass Lajos Népzenei Találkozó és Verseny
2019/2020 országos arany minősítés Rózsavölgyi Aliz 4.a ének-zene Vass Lajos Népzenei Találkozó és Verseny
2019/2020 budapesti 1 Palczert Mátyás 6.a Sakk
2019/2020 budapesti 1 Fehér Ámos 6.b informatika Logo Országos Programozói verseny Seresné Patkó Ildikó
2019/2020 területi 1 Kiss Teodóra, Suszter Bálint, Rudolf László Zsolt 7.b, 7.c matematika Zrínyi Ilona Matematika csapatverseny Szirmai Judit, Veres Ildikó
2019/2020 területi 1 Abdala Amna, Jakubovics Petra, Kiss Teodóra, Kiss Zsófia 7.b magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Téren Gyöngyi
2019/2020 területi 1 Suszter Bálint 7.b Bolyai Komplex Suszter Balázs
2019/2020 területi 3 Kiss Teodóra 7.b matematika Zrínyi Ilona Matematika verseny Veres Ildikó
2019/2020 területi 4 Suszter Bálint , Kiss Teodóra, Kiss Levente, Pogány Petra, Maczkó Előd, Kovács Aurél, Füstös Zsófia 7.b, 8.a, 8.c természettudományos tantárgyak Bolyai Komplex csapatverseny Porkolábné Jakus Ildikó, Seresné Patkó Ildikó, Suszter Balázs, Szirmai Judit, Veres Ildikó
2019/2020 területi 5 Milkovics Borka, Fórián Ágnes, Borovszki Emma, Varga Leila, Rajki Petra, Markovits Zsuzsanna 4.a, 5.b sport D. O. Aerobik
2019/2020 területi 5 Suszter Bálint 7.b matematika Zrínyi Ilona Matematika verseny Veres Ildikó
2019/2020 területi 8 Kiss Levente, Kovács Aurél, Szalai Domonko, Lévay Zétény 8.a, 8.b, 8.c matematika Bolyai János Matematika csapatverseny Szirmai Judit
2019/2020 területi 10 Kiss Teodóra, Fehér Helka, Kiss Zsófia, Suszter Bálint 7.b matematika Bolyai János Matematika csapatverseny Veres Ildikó
2019/2020 területi 12 Bornemisza Zsófia, Körösi Nikolett, Varga Zsófia, Marczis Júlia 7.c matematika Bolyai János Matematika csapatverseny Szirmai Judit
2019/2020 területi 13 Olláry Samu, Fehér Ámos, Urbán Andris, Heincz Olivér 6.b matematika Bolyai János Matematika csapatverseny Seresné Patkó Ildikó
2019/2020 területi 14 Novákovics Nelli, Horváth Luca, Ulicska Luca, Hadjadj-Aoul Sihem 7.a magyar nyelv Bolyai Komplex
2019/2020 területi 14 Rudolf László Zsolt 7.c matematika Zrínyi Ilona Matematika verseny Szirmai Judit
2019/2020 területi 14 Olláry Samu 6.b matematika Zrínyi Ilona Matematika verseny Seresné Patkó Ildikó
2019/2020 területi 16 Bornemissza Zsófia, Varga Zsófi, Körösi Nikolett 7.c magyar nyelv Bolyai Komplex Suszter Balázs
2019/2020 területi 21 Borbély Vince, Sofró Dániel, Ternyák Zétény, Rashid Dávid 5.a magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Suszter Balázs
2019/2020 területi 24 Szabó Marcell, Suszter Bálint, Szilágyi Bálint, Szabó Balázs 7.b magyar nyelv Bolyai Komplex Téren Gyöngyi
2019/2020 területi 24 Fehér Virág, Fodor Lóra 7.c magyar nyelv Bolyai Komplex Suszter Balázs
2019/2020 területi 28 Füstös Zsófia, Visky Luca, Kovács Aurél, Finch Laura 8.a magyar nyelv Bolyai Komplex Magyar Márta
2019/2020 kerületi 1 Bordé Ábel 7.a német nyelv Kerületi Német Szavaló
2019/2020 kerületi 1 Szente Dóra 7.b német nyelv Kerületi Német Szavaló
2019/2020 kerületi 1 Suszter Bálint 7.b informatika Táblázatkezelés Suszter Balázs
2019/2020 kerületi 1 Rudolf László Zsolt 7.c matematika Fejér Lipót Szirmai Judit
2019/2020 kerületi 1 Suszter Bálint 7.b matematika Fejér Lipót Veres Ildikó
2019/2020 kerületi 1 Ódor Zoé 6.b sport D. O. Úszás pillangó
2019/2020 kerületi 2 Király Csaba 8.c sport D.O. Íjászat
2019/2020 kerületi 2 Izsáki Róbert 8.c sport D.O. Íjászat
2019/2020 kerületi 2 Duzsek Norbert 6.b sport D.O. Íjászat
2019/2020 kerületi 3 Pál Hanna, Nagy Kira, Rauth Réka, Major Zita, Kökényesi Lívia, Koncz Nóri, Körösi Nikolett, Horváth Luca sport D.O. röplabda
2019/2020 kerületi 3 Pál Hanna, Nagy Kira, Rauth Réka, Kökényesi Livi, Koncz Nóri, Horváth Luca, Körösi Niki, Major Zita 6.a, 6.b, 7.a, 7.c sport D.O. röplabda
2019/2020 kerületi 3 Laky Zsombor, Szabó Bálint, Mamira Máté, Vada Vince, Rudolf Zsolt, Bordé Ábel, Olláry Vilmos, Orosz Gergő, Pozsgai Dávid 6.b, 7.a, 7.b, 8.a sport D.O. kézilabda
2019/2020 kerületi 3 Varga Emese 5.a német nyelv Német Szavaló verseny Ilkeiné Kupai Valéria
2019/2020 kerületi 3 Ódor Zoé 6.b sport D. O. Úszás hát
2019/2020 kerületi 3 Tóth Koppány 6.b sport D. O. Úszás hát
2019/2020 kerületi 5 Füstös Balázs 5.a sport D.O. Íjászat
2019/2020 kerületi 5 Hadadi László, Szente Lóránt 5.a, 5.b sport D. O. Úszás csop.
2019/2020 kerületi 6 Bornemisza Zsófi, Varga Zsófi, Marczis Júlia, Körösi Nikolett 7.c sport D.O. röplabda
2019/2020 kerületi 6 Fehér Helka 7.b informatika Táblázatkezelés Suszter Balázs
2019/2020 kerületi 6 Novákovics Nelli 7.a sport D. O. Úszás
2019/2020 kerületi 8 Heincz Olivér, Ördög András, Fehér Ámos 6.b történelem Hunyadi M. és kora csap. verseny
2019/2020 kerületi 9 Sofró Dániel 5.a matematika Fejér Lipót Szirmai Judit
2019/2020 kerületi 9 Ternyák Zétény 5.a matematika Fejér Lipót Szirmai Judit
2019/2020 házi 1 Bordé Ábel 7.a irodalom vers-és prózamondó verseny 5-8. évf.
2019/2020 házi 1 Matula Márk 7.a matematika Pangea házi elődöntő Seresné Patkó Ildikó
2019/2020 házi 1 Viszkok Tünde 8.b matematika Pangea házi elődöntő Seresné Patkó Ildikó
2019/2020 házi 1 Reiner Csongor 1.a irodalom Házi versmondó 1-2. o. Tímár Krisztina
2019/2020 házi 1 Varga Emese 5.a német nyelv Szavalóverseny Ilkeiné Kupai Valéria
2019/2020 házi 1 Bordé Ábel 7.a német nyelv Szavalóverseny
2019/2020 házi 1 Bognár Júlia 4.b irodalom Házi versmondó 3-4. o. Csigóné Vörös Anita
2019/2020 házi 1 Suszter Bálint 7.b matematika Varga Tamásné matematika verseny Veres Ildikó
2019/2020 házi 1 Sofró Dániel 5.a matematika Pangea házi elődöntő Szirmai Judit
2019/2020 házi 1 Olláry Samu 6.b matematika Pangea házi elődöntő Seresné Patkó Ildikó
2019/2020 házi 1 Andi Zorka 5.a irodalom vers-és prózamondó verseny 5-6. évf. Suszter Balázs
2019/2020 házi 1 Puréber Tamás 4.b rajz Körösi rajzverseny házi szavazatok Csigóné Vörös Anita
2019/2020 házi 1 Vics Eszter 4.a rajz Körösi rajzverseny házi szavazatok Kolláth Mariann
2019/2020 házi 2 Mórocz Lili 4.b rajz Körösi rajzverseny házi szavazatok Csigóné Vörös Anita
2019/2020 házi 2 Horváth Ákos 4.b rajz Körösi rajzverseny házi szavazatok Csigóné Vörös Anita
2019/2020 házi 2 Füstös Zsófia 8.a irodalom vers-és prózamondó verseny 7-8.. évf. Magyar Márta
2019/2020 házi 2 Ulicska Luca 7.a matematika Pangea házi elődöntő Seresné Patkó Ildikó
2019/2020 házi 2 Lakatos László 7.a matematika Pangea házi elődöntő Seresné Patkó Ildikó
2019/2020 házi 2 Sárközy Levente 8.a matematika Pangea házi elődöntő Szirmai Judit
2019/2020 házi 2 Rashid Kristóf 1.a irodalom Házi versmondó 1-2. o. Tímár Krisztina
2019/2020 házi 2 Andi Zorka 5.a német nyelv Szavalóverseny
2019/2020 házi 2 Szente Dóra 7.b német nyelv Szavalóverseny
2019/2020 házi 2 Mórocz Sára 3.a irodalom Házi versmondó 3-4. o. Nagyághy Katalin
2019/2020 házi 2 Kiss Teodóra 7.b matematika Varga Tamásné matematika verseny Veres Ildikó
2019/2020 házi 2 Deák Zsombor 5.a matematika Pangea házi elődöntő Szirmai Judit
2019/2020 házi 2 Fekete Marcell 6.b matematika Pangea házi elődöntő Seresné Patkó Ildikó
2019/2020 házi 2 Neumann Zsófia 5.a irodalom vers-és prózamondó verseny 5-6. évf. Suszter Balázs
2019/2020 házi 2 Fehér Ámos 6.b matematika Pangea házi elődöntő Seresné Patkó Ildikó
2019/2020 házi 3 Major Zita 6.a matematika Pangea házi elődöntő Szirmai Judit
2019/2020 házi 3 Győző Miklós Bendegúz 3.b rajz Körösi rajzverseny házi szavazatok Pasqualetti Andrea
2019/2020 házi 3 Vitális Kristóf 7.c irodalom vers-és prózamondó verseny 7-8. évf. Suszter Balázs
2019/2020 házi 3 Szabó Marcell 7.b matematika Pangea házi elődöntő Veres Ildikó
2019/2020 házi 3 Kiss Levente 8.c matematika Pangea házi elődöntő Szirmai Judit
2019/2020 házi 3 Varga Lázár 2.a irodalom Házi versmondó 1-2. o. Kaszap Lívia
2019/2020 házi 3 Orosz Gergő 7.b német nyelv Szavalóverseny
2019/2020 házi 3 Benedek Dóra 3.a irodalom Házi versmondó 3-4. o. Nagyághy Katalin
2019/2020 házi 3 Fehér Virág 7.b matematika Varga Tamásné matematika verseny Veres Ildikó
2019/2020 házi 3 Kalmár Kristóf 8.b német nyelv Szavalóverseny
2019/2020 házi 3 Kiss Benedek 5.b matematika Pangea házi elődöntő Veres Ildikó
2019/2020 házi 3 Fehér Helka 7.b matematika Varga Tamásné matematika verseny Veres Ildikó
2019/2020 házi 3 Heincz Olivér 6.b német nyelv Szavalóverseny
2019/2020 házi 3 Heincz Olivér 6.b irodalom vers-és prózamondó verseny 5-6. évf. Téren Gyöngyi
2019/2020 házi különdíj Kádár Gyula 1.a irodalom Házi versmondó 1-2. o. Tímár Krisztina
2019/2020 házi különdíj Kiss Veronika 4.a irodalom Házi versmondó 3-4. o. Kolláth Mariann