Jelenlegi hely

Tanév Típus Helyezés Tanuló Osztály Tantárgy Verseny Felkészítő
2018/2019 országos 1 Fodor Lora 6.c irodalom Időgép Meseíró pályázat Suszter Balázs
2018/2019 országos 2 Illés Balázs 6.c informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Suszter Balázs
2018/2019 országos 4 Kiss Teodóra 6.b informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Suszter Balázs
2018/2019 országos 6 Sebestyén Máté 6.c informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Suszter Balázs
2018/2019 országos 7 Deák Zsombor 4.a informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Hámoriné Szabó Anikó
2018/2019 országos 8 Palányi Evelin 4.a informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Hámoriné Szabó Anikó
2018/2019 országos 8 Ternyák Zétény 4.a informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Hámoriné Szabó Anikó
2018/2019 országos 10 Kiss Teodóra, Kiss Zsófia, Fehér Helka, Mihály Blanka 6.b matematika Bolyai Matematika csapatverseny Veres Ildikó
2018/2019 területi 1 Kiss Zsófia, Kiss Teodóra, Fehér Helka, Mihály Blanka 6.b matematika Bolyai Matematika csapatverseny Veres Ildikó
2018/2019 területi 2 Sofró Dániel, Rashid Dávid, Varga Emese, Tóth Barnabás 4.a matematika Bolyai Matematika csapatverseny Hámoriné Szabó Anikó
2018/2019 területi 2 Suszter Bálint , Mamira Máté , Kiss Teodóra, Szilágyi Bálint 6.b magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Téren Gyöngyi
2018/2019 területi 3 Kinics Dániel, Suszter Bálint, Szilágyi Bálint, Mamira Máté 6.b matematika Bólyai Matematika csapatverseny Veres Ildikó
2018/2019 területi 5 Novákovics Nelli, Ulicska Luca, Hadjadj-Aoul Sihem, Horváth Luca 6.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Seresné Patkó Ildikó
2018/2019 területi 5 Balogh-Szabó Levente 8.a informatika Bolyai János Term. tud., Szám. tech. és Matematika verseny Veres Ildikó
2018/2019 területi 7 Hajas Gergő, Vas Ádám, Bognár Júlia, F. Nagy Sára 3.b matematika Bolyai Matematika csapatverseny Csigóné Vörös Anita
2018/2019 területi 7 Balogh-Szabó Levente, Bucherna Eliza, Mészáros Dorottya, Vada Viola Panna, Liszi Bence, Nagy Nikolett, Nagy Dániel 8.a, 8.b természettudományos tantárgyak Bolyai János Term. tud., Szám. tech. és Matematika csapat verseny Veres Ildikó
2018/2019 területi 12 Kiss Veronika, Rajki Petra, Vics Eszter, Abdalla Zakariya 3.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Kállayné Pápai Márta
2018/2019 területi 13 Beke Milán, Puréber Tamás, Majdán Gréta, Basa Nóra 3.b matematika Bolyai Matematika csapatverseny Csigóné Vörös Anita
2018/2019 területi 14 Nagy Nikolett , Huszár Dorina, Adamecz Tamás, Fehér Illés 8.b matematika Bólyai Matematika csapatverseny Szirmai Judit
2018/2019 területi 15 Bucherna Eliza, Vada Viola Panka, Mészáros Dorottya 8.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Szirmai Judit
2018/2019 területi 17 Körösi Nikolett , Bornemisza Zsófia , Marczis Júlia, Varga Zsófia 6.c magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Suszter Balázs
2018/2019 területi 18 Fodor Lora, Nemes Viola, Bódi Hanga, Varga Linda 6.c magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Suszter Balázs
2018/2019 területi 18 Finch Laura, Füstös Zsófia, Gáll Timea, Lugosfalvi Lilla 7.a magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Horváth Péter
2018/2019 területi 20 Sebestyén Máté, Illés Balázs, Fodor Lora, Nemes Viola 6.c matematika Bolyai Matematika csapatverseny Szirmai Judit
2018/2019 területi 21 Sinha Veronika, Görhöny Csenge, Földvári-Nagy Anna, Szokola Lina 3.b matematika Bolyai Matematika csapatverseny Csigóné Vörös Anita
2018/2019 területi 22 Kiss Benedek Roland, Ternyák Zétény, Vékony Ádám 4.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Hámoriné Szabó Anikó
2018/2019 területi 22 Kovács Róza, Abdalla Amna, Fehér Helka, Kiss Zsófia 6.b magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Téren Gyöngyi
2018/2019 területi 23 Bordé Ábel, Matula Márk, Lakatos László, Németh Csaba 6.a magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Horváth Péter
2018/2019 területi 23 Olláry Samu, Heincz Olivér , Gémesi Márton , Fehér Ámos 5.b magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Téren Gyöngyi
2018/2019 területi 24 Horváth Gergely, Kovács Aurél, Olláry Vilmos, Lévay Zétény 7.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Veres Ildikó
2018/2019 területi 24 Bucherna Eliza, Debri Kinga, Szerdahelyi Péter, Balogh-Szabó Levente 8.a magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Suszter Balázs
2018/2019 területi 28 Vada Panna, Pluhár Anna, Szána Dóra, Bencsik Sára 8.a magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Suszter Balázs
2018/2019 területi 31 Bálint-Deák Anna, Major Zita, Rauth Réka, Gillich Nóra 5.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Veres Ildikó
2018/2019 kerületi 1 Bordé Ábel 6.a irodalom Versmondó verseny Horváth Péter
2018/2019 kerületi 2 Kiss Vera , Vics Eszter, Földváry-Nagy Anna 3.a, 3.b irodalom, magyar nyelv Szép Magyar Nyelv komplex csapatverseny Csigóné Vörös Anita, Kolláth Mariann
2018/2019 kerületi ezüst minősítés Suszter Bálint, Papp Máté 6.b angol nyelv, informatika Angol-informatika verseny Papp Ildikó, Suszter Balázs
2018/2019 házi 1 Benedek Dóra 2.a rajz Bókay Rajzverseny Lakatosné Garadnay Erzsébet
2018/2019 házi 1 Pluhár Anna 8.a német nyelv Német Szavaló verseny Ilkeiné Kupai Valéria
2018/2019 házi 1 Suszter Bálint 6.b magyar nyelv Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 1 Bódi Kata 3.a rajz Bókay Rajzverseny Kolláth Mariann
2018/2019 házi 1 Kiss Levente 7.c magyar nyelv Helyesírási verseny Horváth Péter
2018/2019 házi 1 Jatkovics Bianka 4.a rajz Bókay Rajzverseny Burka Erika
2018/2019 házi 1 Szerdahelyi Péter 8.a magyar nyelv Helyesírási verseny Suszter Balázs
2018/2019 házi 1 Benedek Dóra 2.a irodalom Versmondó verseny 1-2o. Nagyághy Katalin
2018/2019 házi 1 Dudás Dorka 5.b irodalom Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 1 Dávid Balázs 1.b rajz Bókay Rajzverseny Horváth Kinga
2018/2019 házi 1 Horváth Zsófia 3.b irodalom Versmondó verseny 3-4 o. Krakker Anna
2018/2019 házi 1 Dudás Dorka 5.b magyar nyelv Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 1 Heincz Olivér 5.b német nyelv Német Szavaló verseny Juhászi Tamás
2018/2019 házi 2 Gillich Nóra 5.a magyar nyelv Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 2 Borbély Kíra 5.b német nyelv Német Szavaló verseny Hankó Sándor
2018/2019 házi 2 Csernus Alina 2.a rajz Bókay Rajzverseny Lakatosné Garadnay Erzsébet
2018/2019 házi 2 Kalmár Szabolcs 7.b német nyelv Német Szavaló verseny Juhászi Tamás
2018/2019 házi 2 Varga Linda 6.c magyar nyelv Helyesírási verseny Suszter Balázs
2018/2019 házi 2 Kiss Veronika 3.a rajz Bókay Rajzverseny Kolláth Mariann
2018/2019 házi 2 Végh Júlia 4.a rajz Bókay Rajzverseny Burka Erika
2018/2019 házi 2 Nagy Nikolett 8.b magyar nyelv Helyesírási verseny Baldaváriné Juhász Éva
2018/2019 házi 2 Varga Lázár 1.a irodalom Versmondó verseny 1-2o. Baloghné Virág Erika
2018/2019 házi 2 Neumann Zsófia 4.a irodalom Versmondó verseny 3-4 o. Tímár Krisztina
2018/2019 házi 2 Kőnig Lia 1.b rajz Bókay Rajzverseny Horváth Kinga
2018/2019 házi 3 Fehér Ámos 5.b magyar nyelv Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 3 Fodor Abigél 2.c rajz Bókay Rajzverseny Kiss Gáborné Vizi Mária
2018/2019 házi 3 Bróder Nóra 8.a német nyelv Német Szavaló verseny Juhászi Tamás
2018/2019 házi 3 Vitális Kristóf 6.c német nyelv Német Szavaló verseny Juhászi Tamás
2018/2019 házi 3 Jakubovics Petra 6.b magyar nyelv Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 3 Sinha Veronika 3.b rajz Bókay Rajzverseny Csigóné Vörös Anita
2018/2019 házi 3 Andi Zorka 4.a rajz Bókay Rajzverseny Burka Erika
2018/2019 házi 3 Balogh-Szabó Levente 8.a magyar nyelv Helyesírási verseny Suszter Balázs
2018/2019 házi 3 Fodor Abigail 2.c irodalom Versmondó verseny 1-2o. Gorzsás Mária
2018/2019 házi 3 Andi Zorka 4.a irodalom Versmondó verseny 3-4 o. Tímár Krisztina
2018/2019 házi 3 Hajdu Eszter 1.a rajz Bókay Rajzverseny Kaszap Lívia
2018/2019 házi különdíj Gomány Armandó 4.a rajz Bókay Rajzverseny Burka Erika
2018/2019 házi különdíj Füstös Balázs 4.a rajz Bókay Rajzverseny Burka Erika