Belépés
Keresés
Hírek, újdonságok
Tájékoztató

A képekről

A honlapon lévő képeket szubjektív szempontok szerint válogattuk. A rajtuk szereplő gyerekek illetve szüleik nem nyilatkoztak arról, hogy engedélyt adnak-e az interneten való megjelenítésre. Ha Ön szülő, és nem akarja gyermeke fényképét ezen a honlapon szerepeltetni, kérjük jelezze ezt az osztályfőnök felé, és a szóban forgó képe(ke)t eltávolítjuk.

A regisztrációról:

A regisztrált felhasználók a fórumba megjegyzéseket fűzhetnek. Mivel ez az oldal egy általános iskola honlapja, nagyon kérünk mindenkit, hogy hozzászólásával ne sértsen, bántson, zavarjon meg senkit, kerülje a durva, trágár szóhasználatot. Amennyiben ez nem sikerül, a felhasználót haladéktalanul töröljük a rendszerből.

A regisztráció nem automatikus, rendszergazdai jóváhagyás szükséges. Amennyiben a regisztráció jóváhagyása 2 napon belül nem történik meg, akkor ha Ön valamelyik osztályhoz köthetően szeretne regisztrált tag lenni, kérjük vegye fel a kapcsolatot az osztályfőnökkel, más esetekben az iskola e-mail címén jelezze a problémát! Megértésüket köszönjük.

Óraközi szünetek

Változik a csengetési rend: minden szünet 10 perces, kivéve a 2. óra utánit, ami jó idő esetén udvari szünet lesz. Az első óra utáni szünet az uzsonnázás ideje.

Csengetési rend a cikk címére kattintva:

Csengetés:

1. óra 8-8:45 (10 perc uzsonnaidő)

2. óra 8:55-9:40 (15 perc udvar)

3. óra 9:55-10:40 (10 perc)

4. óra 10:50-11:35 (10 perc)

5. óra 11:45-12:30 (10 perc)

6. óra 12:40-13:25 (10 perc)

Ajánló

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai  iskolagyümölcs programban.

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai 
iskolagyümölcs programban.

Aktuális hét
FIGYELEM:

Hétváltás hétfőn 0 órakor van, tehát vasárnap 23:59-ig az előző hét betűjele látható!!!

B hét (aktuális hét)
21. hét
2015.05.18 - 2015.05.24.