Jelenlegi hely

Tanév Típus Helyezés Tanuló Osztály Tantárgy Verseny Felkészítő
2017/2018 országos 2 Kiss Teodóra, Mihály Blanka, Pécs Eszter, Suszter Bálint 5.b természetismeret Közép- Magyarországi Környezetvédelmi verseny Krakkerné Berki Hajnalka
2017/2018 országos 6 Füzy Krisztián 6.c sport Országos Úszó verseny
2017/2018 országos 20 Fehér Benedek 8.b informatika Logo informatikai verseny Suszter Balázs
2017/2018 országos 53 Balogh-Szabó Levente 7.a informatika Logo informatikai verseny Suszter Balázs
2017/2018 budapesti Abdalla Rami 8.a történelem Országos Történelem verseny Ilkeiné Kupai Valéria
2017/2018 budapesti 1 Suszter Bálint 5.b informatika Logo informatikai verseny Suszter Balázs
2017/2018 budapesti 2 Füzy Krisztián 6.c sport Budapesti Úszás verseny
2017/2018 budapesti 3 Szerdahelyi Zoltán 6.a történelem Horváth Mihály Tehetséggondozás és Múzeumbarát verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 budapesti 7 Fehér Benedek 8.b informatika Logo informatikai verseny Suszter Balázs
2017/2018 budapesti 8 Balogh-Szabó Levente 7.a informatika Logo informatikai verseny Suszter Balázs
2017/2018 budapesti 12 Bróder Ferenc, Győrfy Levente, Fehér Benedek Vilmos, Józsa Márk 8.b természettudományos tantárgyak Környezetvédelmi Verseny Régiós forduló Krakkerné Berki Hajnalka
2017/2018 budapesti 13 Bognár Júlia 2.b rajz Fővárosi Rajz verseny Kaszap Lívia
2017/2018 budapesti 15 Rudolf Zsolt 5.c informatika Logo informatikai verseny Suszter Balázs
2017/2018 budapesti 15 Füstös Zsófia, Pogány Petra, Orsolya-Székely Ábel, Finch Laura Lilla, Nagy Levente Máté 6.a, 6.b természettudományos tantárgyak Környezetvédelmi Verseny Régiós forduló Krakkerné Berki Hajnalka
2017/2018 budapesti 17 Fehér Helka 5.b informatika Logo informatikai verseny Suszter Balázs
2017/2018 budapesti 19 Mamira Máté, Kinics Dániel László, Szabó Balázs, Szilágyi Bálint, Vada Vince Gergely 5.b természettudományos tantárgyak Környezetvédelmi Verseny Régiós forduló Krakkerné Berki Hajnalka
2017/2018 budapesti 25 Kocsispéter Panna Róza, Petroczki Lili, Horváth Dorina Ágnes, Náfrádi Csaba, Petroczki Lili 6.b természettudományos tantárgyak Környezetvédelmi Verseny Régiós forduló Krakkerné Berki Hajnalka
2017/2018 területi 1 Ulicska Luca, Horváth Luca, Novákovics Nelli, Hadjadj-Aoul Sihem 5.a matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Seresné Patkó Ildikó
2017/2018 területi 1 Abdalla Amna, Korom Regina, Kovács Róza 5.b történelem Ókori Kelet Területi Történelmi verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 területi 3 Bornemissza Zsófia, Körösi Nikolett, Rudolf Zsolt, Illés Balázs 5.c matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Szirmai Judit
2017/2018 területi 3 Fehér Benedek 8.b informatika Bólyai János Természettud., Számech., és Matematika verseny Suszter Balázs
2017/2018 területi 3 Füstös Zsófia, Huszár Hanga, Finch Laura, Lugosfalvi Lilla 6.a magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló Horváth Péter
2017/2018 területi 4 Suszter Bálint, Kiss Teodóra, Fehér Helka 5.b matematika Zrinyi Matematika Csapatverseny Veres Ildikó
2017/2018 területi 4 Fehér Helka, Kiss Teodóra, Kiss Zsófia, Suszter Bálint 5.b matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Veres Ildikó
2017/2018 területi 4 Nagy Gergő, Fehér Benedek, Deák Anna 8.b matematika Zrinyi Matematika Csapatverseny Veres Ildikó
2017/2018 területi 4 Suszter Bálint, Kiss Zsófia, Kiss Teodóra, Abdalla Amna 5.b magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló Horváth Péter, Téren Gyöngyi
2017/2018 területi 5 Varga Gergő 8.b matematika Zrinyi Matematika Verseny Veres Ildikó
2017/2018 területi 5 Fehér Benedek, Deák Anna, Surányi Gergő, Tóth Fanni, Abdala Rami, Marczis Anna, Varga Gergő 8.a, 8.b informatika, matematika, természettudományos tantárgyak Bolyai János Természettud., Számech., és Matematika verseny Seresné Patkó Ildikó, Suszter Balázs, Veres Ildikó
2017/2018 területi 6 Bálint-Deák Anna, Katona Zita, Major Zita, Rauth Réka Panka 4.a matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Smidl Ildikó
2017/2018 területi 7 Németh Csaba, Bordé Ábel, Matula Márk, Lakatos László 5.a matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Seresné Patkó Ildikó
2017/2018 területi 7 Suszter Bálint 5.b matematika Zrinyi Matematika Verseny Veres Ildikó
2017/2018 területi 8 Deák Anna 8.b matematika Bolyai János Természettud., Számech., és Matematika verseny Veres Ildikó
2017/2018 területi 9 Heincz Olivér, Urbán András, Fehér Ámos, Megadja Levente 4.a, 4.b matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Baloghné Virág Erika, Smidl Ildikó
2017/2018 területi 10 Buchner Eliza, Vada Viola Panna, Fehér Illés 7.a, 7.b matematika Zrinyi Matematika Csapatverseny Szirmai Judit
2017/2018 területi 10 Kiss Levente, Nagy Levente, Horváth Dorina, Seeger Írisz 6.b, 6.c matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Seresné Patkó Ildikó, Szirmai Judit
2017/2018 területi 11 Korom Regina, Mamira Máté, Kinics Dániel, Szilágyi Bálint 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny Veres Ildikó
2017/2018 területi 11 Marczis Júlia, Körösi Nikolett, Varga Zsófia, Bornemisza Zsófia 5.c magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló Suszter Balázs
2017/2018 területi 11 Kiss Teodóra 5.b matematika Zrinyi Matematika Verseny Veres Ildikó
2017/2018 területi 12 Bucherna Eliza, Vada Viola Panna, Fehér Illés 7.a, 7.b matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Szirmai Judit
2017/2018 területi 14 Fodor Lora, Nemes Viola, Fehér Virág, Bódi Hanga Zorka 5.c matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Szirmai Judit
2017/2018 területi 14 Fehér Helka 5.b matematika Zrinyi Matematika Verseny Veres Ildikó
2017/2018 területi 15 Kiss Veronika 2.a matematika Zrinyi Területi Matematika verseny Kállayné Pápai Márta
2017/2018 területi 17 Nagy Nikolett, Nemes Noémi, Huszár Dorina 7.b matematika Bolyai Matematika csapatverseny Szirmai Judit
2017/2018 területi 17 Rudolf László Zsolt 5.c matematika Zrinyi Matematika Verseny Szirmai Judit
2017/2018 területi 17 Bucherna Eliza 7.a matematika Zrinyi Matematika Verseny Szirmai Judit
2017/2018 területi 19 Gáspár Nimród, Kiss Benedek, Ertinger-Szukk Péter 3.b matematika Bólyai Matematika csapatverseny Hámoriné Szabó Anikó
2017/2018 területi 23 Szerdahelyi Péter, Bencsik Sára, Bucherna Eliza, Kiss Angéla 7.a magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló Suszter Balázs
2017/2018 területi 25 Nemes Viola, Varga Linda, Fodor Lora, Bódi Hanga Zorka 5.c magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló Suszter Balázs
2017/2018 területi 26 Ternyák Zétény, Sofró Dániel, Deák Zsombor 3.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Hámoriné Szabó Anikó
2017/2018 kerületi 1 Andi Zorka 3.a irodalom Kerületi Mesemondó verseny Tímár Krisztina
2017/2018 kerületi 1 Arany-Tóth Balázs, Deák Zsombor, Sofró Dániel 3.a környezetismeret Kerületi Természetismereti verseny Hunglerné Doncsó Rita
2017/2018 kerületi 1 Pluhár Anna 7.a német nyelv Német Nyelvi Szavalóverseny Ilkeiné Kupai Valéria
2017/2018 kerületi 1 Abdalla Rami 8.a kémia Hevesy Gyula Kerületi Kémia verseny Seresné Patkó Ildikó
2017/2018 kerületi 1 Görhöny Csenge 2.b sport Kerületi Diákolimpia Judó
2017/2018 kerületi 1 Andi Zorka 3.a irodalom Szívdesszert versmondó verseny Tímár Krisztina
2017/2018 kerületi 1 Nagy Nikolett, Nemes Noémi, Huszár Dorina, Liszi Bence 7.b angol nyelv, földrajz Európán át Kerületi Angol verseny Krakkerné Berki Hajnalka, Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 kerületi 1 Vas Ádám, Beke Milán, Nagy Gergő, Hajas Gergő, Abdala Zakarya, Molnár Máté, Arany-Tóth Balázs, Balogh Szabó Máté 1.a, 2.a, 2.b, 3.a sport Kerületi Diákolimpia kézilabda Ádám Mónika
2017/2018 kerületi 2 Farkas Dorottya 8.b német nyelv Kerületi Német Versmondó Hankó Sándor
2017/2018 kerületi 2 Farkas Dorottya 8.b német nyelv Kerületi Német Versmondó verseny Hankó Sándor
2017/2018 kerületi 2 Bucherna Eliza 7.a ének-zene Kerületi Fizika verseny Vörösné Éles Csilla
2017/2018 kerületi 2 Nagy Sebestyén, Varga Gergő, Győrfy Levente, Fehér Flóra 8.b történelem Lengyel Nemzetiségi Önkorm. Tanulmányi vetélkedő Ilkeiné Kupai Valéria
2017/2018 kerületi 2 Marczis Anna 8.b kémia Hevesy Gyula Kerületi Kémia verseny Seresné Patkó Ildikó
2017/2018 kerületi 2 Kiss Angéla 7.a irodalom Kerületi Prózamondó verseny Suszter Balázs
2017/2018 kerületi 2 Bognár Júlia 2.b rajz Kerületi Komplex rajzverseny Kaszap Lívia
2017/2018 kerületi 3 Horváth Zsófia 2.b sport Kerületi Diákolimpia hátúszás
2017/2018 kerületi 3 Oravecz Gergő, Hinel Gabriella, Surányi Gergő, Tóth Fanni 8.a történelem Lengyel Nemzetiségi Önkorm. Tanulmányi vetélkedő Ilkeiné Kupai Valéria
2017/2018 kerületi 3 Bódi Kata Viola 2.a rajz Gyermekszemmel Kerületi Rajzpályázat Kolláth Mariann
2017/2018 kerületi 3 Csernus Alina 1.a magyar nyelv Legszebb füzet verseny Nagyághy Katalin
2017/2018 kerületi 3 Fehér Benedek 8.b fizika Kerületi Fizika verseny Veres Ildikó
2017/2018 kerületi 3 Borbély Kira, Fehér Ámos, Tarnai Zsófi 4.b környezetismeret Kerületi Természetismereti verseny Krakker Anna
2017/2018 kerületi 3 Fehér Ámos 4.b matematika Fehér Ámos Baloghné Virág Erika
2017/2018 kerületi 4 Halbich Nikolett 6.c angol nyelv Kerületi Angol Verseny Ujvári Rita
2017/2018 kerületi 4 Varga Gergő 8.b fizika Kerületi Fizika verseny Veres Ildikó
2017/2018 kerületi 4 Benedek Dóra 1.a irodalom Kerületi Mesemondó verseny Nagyághy Katalin
2017/2018 kerületi 4 Olláry Vilmos, Orsolya-Székely Áron, Szerdahelyi Zoltán 6.a történelem Szent László Történelem verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 kerületi 5 Nagy Nikolett, Nemes Noémi, Huszár Dorina 7.b angol nyelv Országismereti Angol verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 kerületi 6 Sárközy Levente 6.a angol nyelv Kerületi Angol Verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 kerületi 6 Kiss Teodóra 5.b matematika Fejér Lipót Kerületi Matematika verseny Veres Ildikó
2017/2018 kerületi 7 Pálházi Balázs 6.a angol nyelv Kerületi Angol Verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 kerületi 7 Farkas Bálint, Surányi Gergő, Pálffy Levente, Nedvesi Gyula 8.a Katasztrófavédelmi vetélkedő Seresné Patkó Ildikó
2017/2018 kerületi 8 Marczis Anna 8.b fizika Kerületi Fizika verseny Veres Ildikó
2017/2018 kerületi 8 Fehér Helka 5.b matematika Fejér Lipót Kerületi Matematika verseny Veres Ildikó
2017/2018 kerületi 9 Otlakán Enikő 5.a angol nyelv Kerületi Angol Verseny Wágnerné Zankó Adrien
2017/2018 kerületi 9 Nagy Sebestyén 8.b fizika Kerületi Fizika verseny Veres Ildikó
2017/2018 kerületi 9 Farka Ádám, Liszi Bence, Bodnár Géza László 7.b angol nyelv Országismeret Angol verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 kerületi 10 Suszter Bálint 5.b matematika Fejér Lipót Kerületi Matematika verseny Veres Ildikó
2017/2018 kerületi 10 Bucherna Eliza 7.a matematika Fejér Lipót Kerületi Matematika verseny Szirmai Judit
2017/2018 kerületi arany minősítés 2.b osztály 2.b ének-zene Kerületi Ki mit tud? Csigóné Vörös Anita
2017/2018 kerületi arany minősítés Hadjadj-Aoul Sihem 5.a irodalom „Aranytoll” diákíró pályázat Vers kategória" Horváth Péter
2017/2018 kerületi ezüst minősítés 3.a osztály 3.a Kerületi Ki mit tud? Tímár Krisztina
2017/2018 kerületi ezüst minősítés Bucherna Eliza 7.a irodalom Aranytoll Írói Pályázat Suszter Balázs
2017/2018 kerületi bronz minősítés Füstös Zsófia 6.a irodalom Aranytoll Írói Pályázat Horváth Péter
2017/2018 kerületi bronz minősítés Fodor Lora 5.c irodalom Aranytoll Írói Pályázat Suszter Balázs
2017/2018 kerületi különdíj Majdán Gréta 2.b irodalom Vizu Meseíró és rajz pályázat Csigóné Vörös Anita
2017/2018 kerületi különdíj Polákovics Dorián 1.b rajz Gyermekszemmel rajzpályázat Pasqualetti Andrea
2017/2018 házi 1 Nagy Nikolett 7.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Szirmai Judit
2017/2018 házi 1 Sofró Dávid 3.a matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Hámoriné Szabó Anikó
2017/2018 házi 1 Neumann Zsófia 3.a irodalom Bókay Házi Versmondó verseny 3-4 o. Tímár Krisztina
2017/2018 házi 1 Novákovics Nelli 5.a angol nyelv Bókay Angol verseny Wágnerné Zankó Adrien
2017/2018 házi 1 Bognár Júlia 2.b irodalom Házi Mesemondó verseny Kaszap Lívia
2017/2018 házi 1 Olláry Vilmos, Orsolya-Székely Ábel, Szerdahelyi Zoltán 6.a történelem Szent László Történelem verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 házi 1 Andi Zorka 3.a irodalom Házi Mesemondó verseny Tímár Krisztina
2017/2018 házi 1 Bódi Kata 2.a rajz Bókay Házi Rajzverseny Kolláth Mariann
2017/2018 házi 1 Abdalla Rami 8.a matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Seresné Patkó Ildikó
2017/2018 házi 1 Surányi Gergő 8.a angol nyelv Bókay Angol verseny Wágnerné Zankó Adrien
2017/2018 házi 1 Abdalla Rami, Korom Regina, Kovács Róza 5.b történelem Ókori Kelet Történelmi verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 házi 1 Bognár Júlia 2.b rajz Bókay Házi Rajzverseny Kaszap Lívia
2017/2018 házi 1 Benedek Dóra 1.a irodalom Házi Mesemondó verseny Nagyághy Katalin
2017/2018 házi 1 Mihály Blanka 5.b német nyelv Német Házi Szavaló verseny Hankó Sándor
2017/2018 házi 1 Olláry Samu 4.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Baloghné Virág Erika
2017/2018 házi 1 Kiss Zsófia 5.b magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny 5. évf. Téren Gyöngyi
2017/2018 házi 1 Kiss Teodóra 5.b matematika Házi Matematika verseny Veres Ildikó
2017/2018 házi 1 Ördög András 4.b rajz Bókay Házi Rajzverseny 3-évf. Krakker Anna
2017/2018 házi 1 Nemes Noémi 7.b angol nyelv Bókay Angol verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 házi 1 Kiss Teodóra 5.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Veres Ildikó
2017/2018 házi 1 Kiss Veronika 2.a matematika Házi Matematika verseny Kállayné Pápai Márta
2017/2018 házi 1 Kiss Levente 6.c magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny 6. évf. Horváth Péter
2017/2018 házi 1 Bálint-Deák Anna 4.a irodalom Házi Mesemondó verseny Nagyné Tekulics Irén
2017/2018 házi 1 Kiss Teodóra 5.b természetismeret Bókay Biológia Pályamunkák Krakkerné Berki Hajnalka
2017/2018 házi 1 Kocsispéter Panna 6.b természetismeret Bókay Biológia Pályamunkák Krakkerné Berki Hajnalka
2017/2018 házi 1 Sofró Dániel 3.a matematika Házi Matematika verseny Hámoriné Szabó Anikó
2017/2018 házi 1 Náfrádi Csaba 6.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Seresné Patkó Ildikó
2017/2018 házi 1 Porkoláb Emma 7.b természetismeret Bókay Biológia Pályamunkák Krakkerné Berki Hajnalka
2017/2018 házi 1 Szerdahelyi Péter 7.a magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny 7. évf. Suszter Balázs
2017/2018 házi 1 Kiss Veronika 2.a irodalom Bókay Házi Versmondó verseny 1-2 o. Kolláth Mariann
2017/2018 házi 1 Katona Zita 4.a matematika Házi Matematika verseny Smidl Ildikó
2017/2018 házi 1 Kiss Veronika 2.a irodalom Házi Mesemondó verseny Kolláth Mariann
2017/2018 házi 1 Halbich Nikolett 6.c angol nyelv Házi Angol verseny Ujvári Rita
2017/2018 házi 1 Bordé Ábel 5.a irodalom Bókay Versmondó Verseny Horváth Péter
2017/2018 házi 2 Pálházi Balázs 6.a angol nyelv Házi Angol verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 házi 2 Zelenák Mira 5.a irodalom Bókay Versmondó Verseny Horváth Péter
2017/2018 házi 2 Bucherna Eliza 7.a matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Szirmai Judit
2017/2018 házi 2 Borbély Klaudia 6.b irodalom Bókay Versmondó Verseny Horváth Péter
2017/2018 házi 2 Varga Emese 3.a matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Hámoriné Szabó Anikó
2017/2018 házi 2 Fehér Illés 7.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Szirmai Judit
2017/2018 házi 2 Varjasi Kata 3.b irodalom Bókay Házi Versmondó verseny 3-4 o. Balatoni Brigitta
2017/2018 házi 2 Körösi Nikolett 5.c angol nyelv Bókay Angol verseny Ujvári Rita
2017/2018 házi 2 Kalmár Kristóf 6.b német nyelv Német Házi Szavaló verseny Juhászi Tamás
2017/2018 házi 2 Pogány Petra, Maczkó Előd, Kiss Levente 6.c történelem Szent László Történelem verseny Havril István
2017/2018 házi 2 Deák Anna 8.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Veres Ildikó
2017/2018 házi 2 Tóth Fanni 8.a angol nyelv Bókay Angol verseny Wágnerné Zankó Adrien
2017/2018 házi 2 Suszter Bálint, Kiss Teodóra, Fehér Helka 5.b történelem Ókori Kelet Történelmi verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 házi 2 Kocsy Dániel 2.b rajz Bókay Házi Rajzverseny Kaszap Lívia
2017/2018 házi 2 Katona Zita 4.a matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Smidl Ildikó
2017/2018 házi 2 Suszter Bálint 5.b magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny 5. évf. Téren Gyöngyi
2017/2018 házi 2 Varjasi Kata 3.b irodalom Házi Mesemondó verseny Balatoni Brigitta
2017/2018 házi 2 Suszter Bálint 5.b matematika Házi Matematika verseny Veres Ildikó
2017/2018 házi 2 Neumann Zsófia 3.a rajz Bókay Házi Rajzverseny 3-évf. Kolláth Mariann
2017/2018 házi 2 Huszár Dorina 7.b angol nyelv Bókay Angol verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 házi 2 Katona Zita 4.a rajz Bókay Házi Rajzverseny 3-évf. Krakker Anna
2017/2018 házi 2 Suszter Bálint 5.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Veres Ildikó
2017/2018 házi 2 Tímár Szonja 6.c magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny 6. évf. Horváth Péter
2017/2018 házi 2 Vékony Leon Ádám 3.a matematika Házi Matematika verseny Hámoriné Szabó Anikó
2017/2018 házi 2 Szirbek Bálint 6.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Seresné Patkó Ildikó
2017/2018 házi 2 Fehér Illés 7.b természetismeret Bókay Biológia Pályamunkák Krakkerné Berki Hajnalka
2017/2018 házi 2 Vada Viola Panna 7.a magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny 7. évf. Suszter Balázs
2017/2018 házi 2 Benedek Dóra 1.a irodalom Bókay Házi Versmondó verseny 1-2 o. Nagyághy Katalin
2017/2018 házi 2 Meleg Zsófia Emma 4.a matematika Házi Matematika verseny Smidl Ildikó
2017/2018 házi 2 Sinka Veronika 2.b matematika Házi Matematika verseny Csigóné Vörös Anita
2017/2018 házi 3 Vörös Kata 1.b irodalom Bókay Házi Versmondó verseny 1-2 o. Grasselly Emese
2017/2018 házi 3 Kovács Aurél 6.a angol nyelv Bókay Angol verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 házi 3 Olláry Samu 4.b matematika Házi Matematika verseny Baloghné Virág Erika
2017/2018 házi 3 Sárközy Levente 6.a angol nyelv Házi Angol verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 házi 3 Kiss Angéla 7.a irodalom Bókay Versmondó Verseny Suszter Balázs
2017/2018 házi 3 Gáspár Nimród 3.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Hámoriné Szabó Anikó
2017/2018 házi 3 Vada Viola 7.a matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Szirmai Judit
2017/2018 házi 3 Gillich Nóra 4.a irodalom Bókay Házi Versmondó verseny 3-4 o. Nagyné Tekulics Irén
2017/2018 házi 3 Varga Zsófia 5.c angol nyelv Bókay Angol verseny Ujvári Rita
2017/2018 házi 3 Pluhár Anna 7.a német nyelv Német Házi Szavaló verseny Ilkeiné Kupai Valéria
2017/2018 házi 3 Náfrádi Csaba, Orosz Gergő, Podler Levente 6.b történelem Szent László Történelem verseny Havril István
2017/2018 házi 3 Milkovits Borka 3.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Hámoriné Szabó Anikó
2017/2018 házi 3 Varjasi Kata 3.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Hámoriné Szabó Anikó
2017/2018 házi 3 Varga Gergő 8.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Veres Ildikó
2017/2018 házi 3 Varga Melinda 8.a angol nyelv Bókay Angol verseny Wágnerné Zankó Adrien
2017/2018 házi 3 Németh Csaba, Bordé Ábel, Lakatos László 5.a történelem Ókori Kelet Történelmi verseny Wágnerné Zankó Adrien
2017/2018 házi 3 Faragó Luca 1.c rajz Bókay Házi Rajzverseny Kiss Gáborné Vizi Mária
2017/2018 házi 3 Fehér Ámos 4.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Baloghné Virág Erika
2017/2018 házi 3 Ulicska Luca 5.a magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny 5. évf. Horváth Péter
2017/2018 házi 3 Fehér Helka 5.b matematika Házi Matematika verseny Veres Ildikó
2017/2018 házi 3 Vértes Máté 7.b angol nyelv Bókay Angol verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2017/2018 házi 3 Hajas Gergő 2.b matematika Házi Matematika verseny Csigóné Vörös Anita
2017/2018 házi 3 Nyíri Zsombor 4.b rajz Bókay Házi Rajzverseny 3-évf. Krakker Anna
2017/2018 házi 3 Klacsán Keve 5.a matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Seresné Patkó Ildikó
2017/2018 házi 3 Nagy Kinga 6.c magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny 6. évf. Horváth Péter
2017/2018 házi 3 Tóth Barnabás 3.a matematika Házi Matematika verseny Hámoriné Szabó Anikó
2017/2018 házi 3 Horváth Dorina 6.b matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Seresné Patkó Ildikó
2017/2018 házi 3 Kiss Angéla 7.a magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny 7. évf. Suszter Balázs
2017/2018 házi 3 Olláry Vilmos 6.a matematika Pangea Matematika verseny Házi forduló Veres Ildikó
2017/2018 házi különdíj Varga Vivien 4.a rajz Bókay Házi Rajzverseny 3-évf. Krakker Anna
2017/2018 házi különdíj Orosz Anna 6.c természetismeret Bókay Biológia Pályamunkák Devánszki Erika, Krakkerné Berki Hajnalka